راهنمای ثبت‌سفارش و دانلود

چطور سفارش خود را ثبت‌کنم؟
محصولی انتخابی را از طریق کلید «افزودن به سبدخرید» انتخاب کنید، سپس وارد سبد خرید می‌شوید و اقدام به ثبت‌سفارش و دانلود نمایید. لطفا توجه داشته باشید هنگام ثبت‌سفارش ایمیل خود را بدون www و با دقت وارد نمایید.

آیا درگاه پرداخت امن است؟
بله، شما از طریق درگاه پرداخت امن بانکی سفارش خود را ثبت می‌کنید و کلیه عملیات بانکی از طریق بانک مربوطه و بصورت امن انجام می‌شود.

پس از پرداخت چطور فایل‌ها به دستم می‌رسد؟
بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود اختصاصی برای شما نمایش داده خواهد شد، همچنین به ایمیل شما نیز ارسال می‌شود.

دانلود فایل با دستگاه‌های اندرویدی چگونه است؟
دانلود بسیار ساده است کافی است لینک دانلود پیامکی که دریافت‌ کرده‌اید را کلیک و دانلود نمایید. لطفا توجه داشته باشید تلفن همراه شما حداقل ۲برابر حجم فایل فضای خالی داشته باشد.

دانلود فایل با دستگاه‌های اپل چگونه است؟ DOWNLOAD
شما به راحتی می‌توانید با دستگاه‌های اپل دانلود کنید، ابتدا لازم است نرم‌افزار دانلود را از اینجا روی دستگاه خود نصب کنید. سپس داخل مرورگر نرم‌افزار شده(کره‌آبی سمت راست‌پایین) شده و لینک دانلود خود را کپی کنید و کلید برو/Go را بزنید تا دانلود آغاز شود. از طریق آیکون‌ها(فلش بالا و پایین) می‌توانید فایل دانلود شده را مشاهده کنید.

فایل را دانلود کردم ولی نمی‌توانم گوش کنم؟
در این حالت فایل‌ بطور کامل دانلود نشده‌ است. به دو دلیل ممکن است این اتفاق رخ داده باشد. یک) قطع و وصلی اینترنت | دو) عدم فضای کافی برای دانلود | لطفا مجدد بررسی و اقدام نمایید.

از نرم‌افزارهای دانلودمنیجر و جانبی دانلود استفاده نکنید.
پیشنهاد می‌کنیم هنگام دانلود با کامپیوتر یا لپ‌تاپ از نرم‌افزارهای دانلود منیجر استفاده نکنید. لینکها کاملا اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود و بعضا دیده این نرم‌افزارها مشکل دانلود برای ایجاد کرده است.

در صورتیکه هیچ‌کدام از موارد بالا نبود چطور با پشتیبانی تماس بگیرم؟
لطفا با ایمیل store@oghabha.com مکاتبه نمایید. در ایمیل نام کامل، تلفن همراه و شرح مشکل احتمالی را بفرمایید. متشکریم

۴ دیدگاه و یا پرسش مطرح شده است!