آموزش‌های موفقیت‌وخودشناسی

چگونه جذاب و دوست‌داشتنی باشیم؟!

حتما شما هم می‌دانید که بر اساس تحقیق‌های انجام شده در امریکا بین ۷۳ تا ۹۲ درصد رفتارهای ما انسان‌ها بصورت «ناخودآگاه» صورت می‌پذیرد. این یعنی دیگران بین ۷۳ تا ۹۲ درصد زمان‌ها بصورت کاملا ناخودآگاه در مورد شما، ارزیابی و قضاوت می‌کنند. همین‌طور هم شما این‌گونه رفتار می‌کنید.

آمارهای جهانی نشان می‌دهد:
فقط در سال ۲۰۰۸ مبلغی معادل یکصد و چهل میلیارد یورو برای مواد آرایشی و زیبایی صرف شده است. جالب‌تر اینکه تحقیق‌های انجام یافته نشان می‌دهند که میزان خرید آقایان هیچ کم‌تر از خانم‌ها نیست، بلکه در برخی موارد از آن پیشی هم می‌گیرد! به این رقم سالیانه بین ده تا دوازده درصد رشد بیفزایید تا بهتر و بیشتر متوجه اهمیت مورد توجه واقع شدن در سطح ناخودآگاه انسان‌ها بشوید.

افزون بر آن فقط در امریکا در سال ۲۰۱۲ مبلغی معادل هشتصد و چهل و پنج میلیون دلار تنها برای کشیدن پوست صورت صرف شده است! یعنی ۳۲۰ میلیارد تومان!
در ایران مبلغی معادل دو میلیارد دلار صرف خرید مواد آرایشی می‌شود و هر خانم ایرانی معادل یکصد و پنجاه دلار در سال صرف خرید این مواد می‌کند.
(توجه بفرمایید: با توجه به اینکه بیشتر مواد آرایشی داخل بازار ایران از چین وارد می‌شود و قیمت بسیار پایینی دارد و این هزینه را با هزینه‌های انواع بیماری‌ها و درمان عوارض مصرف مواد نامرغوب نیز باید اضافه کرد).

این همه پول و تلاش برای چیست؟
!

برای اینکه در نگاه دیگران، چه نزدیکان و چه دیگران مطلوب‌تر و دوست داشتنی‌تر برسیم؟
اگر من راه حل ساده و بسیار کم‌خرج‌تری به شما نشان دهم که هم ارزان‌تر است، هم موثرتر و هم ماندگارتر و هم در هر شرایطی به راحتی می‌توانید با قدری تمرین آن را بکار بگیرید، آماده هستید که زیباتر شوید؟
سئوالم را تکرار می‌کنم:
«آیا دوست دارید در نگاه اول هر چه بیشتر محبوب و دوست‌داشتنی‌تر به نظر برسید؟»
چقدر مهم هست که دیگران شما را به سرعت بپسندند و در مورد شما مثبت فکر کنند؟
آیا برای شما مهم هست که دیگران شما را دوست داشته باشند و از صمیم قلب بخواهند برای شما کاری انجام دهند؟
چگونه می‌توان به کمک پنج تکنیک بسیار اثرگذار و ساده در ظرف مدت کم‌تر از سی‌ثانیه ماندگارترین اثر از خود را در ذهن مخاطبین خود ایجاد کنید؟ اثری نه تنها مثبت و ارزشمند بلکه اثر ماندگار و پایدار که بصورت خودکار شخص مقابل شما را به صورتی ناخودآگاه ترغیب می‌کند که شما را دوست داشته باشد و به شما اعتماد کند.

فوق‌العاده نیست؟!

به یاد داشته باشید:
این وظیفه شما است که کمک کنید تا دیگران به شما اعتماد کنند و شما را دوست داشته باشند و این مسئولیت مخاطبین‌تان نیست!
در سمینار «مهره مار یا چگونه در نگاه اول محبوب واقع شوید؟» به کمک تمرین‌های ساده و خوش‌آیند و کارآمد شما قادر خواهید بود تا پیوسته پس از هر تماس با هر انسانی اثری ماندگار و ارزشمند را در خود بپرورانید. مهارتی که تا مدت‌ها در انحصار سیاستمداران، هنر پیشگان، مدیران عالی‌رتبه شرکت‌های عظیم و…. بود. اما اکنون شما می‌توانید همان مهارتی که، افراد سرشناس با صرف هزاران دلار هزینه به دست می آورند را شما با دانلود سمینار «مهره مار یا چگونه در نگاه اول محبوب واقع شوید؟»  در خود (ناخودآگاهتان) ایجاد کنید و از آن لذت ببرید.
این به این معنا است که ۷۳ تا ۹۲ درصد تصمیم‌هایی که دیگران در مورد شما می‌گیرند نیز بصورت ناخودآگاه است و این یعنی شما پس از گوش کردن به این سمینار قادر خواهید بود به کمک تمرین‌ها و بهبود رفتاری و فکر خود، ماندگارترین اثر مثبت را در ناخودآگاه طرف مقابل برجای بگذارید.
بیاموزید چگونه بصورت ناخودآگاه در دیگران اثر مثبتی از خود برجای بگذارید؛ آنهم در نگاه اول، کم‌تر از سی‌ثانیه!
دوستدارتان
محمود معظمی

لطفا ‎دیدگاه و یا پرسش‌های خود را بنویسید

بلیت سمینار ایکس - برای هفتمین‌بار
مشاهده ویدیو