دانلود فایل‌کامل سمینار متفاوت «بیولوژی موفقیت»

بیولوژی موفقیت
سمینار جدید و متفاوت: بیولوژی موفقیت
مدرس و سخنران: محمود معظمی
مدت زمان: ۴ ساعت(۲۰۴ دقیقه)
فرمت فایل: MP3
دریافت لینک دانلود

قیمت اصلی : ۱۴۹ هزارتومان
تخفیف به مدت محدود: ۸۹ هزارتومان
هم‌اکنون می‌توانید فایل کامل صوتی سمینار را دانلود کنید

دانلود آسان و سریع: لینک پرداخت امن و سریع

در این صفحه مشاهده خواهید کرد: توضیحات همایش بیولوژی موفقیت؟ | چرا محمود معظمی صلاحیت تدریس این آموزش را دارد؟ | ویدیو مصاحبه با محمود معظمی | ویدیو مصاحبه با شرکت‌کنندگان این همایش | دیدگاه شرکت‌کنندگان و عکس‌های این همایش

دانلود سریع و آسان

سمیناری که با استقبال بی‌نظیر مواجه شد!
سمیناری که نگاه جدید و متفاوتی به موفقیت دارد!
سمیناری که توجه اساتید و پزشکان را به خود جلب کرده است!
سمیناری که می‌توان گفت کلید تمام آموزش‌های محمود معظمی است!
سمیناری که خشنودی بیش از ۹۰٪ شرکت‌کنندگان را داشته است!
سمیناری که موفقیت را در سطح سلولی تجربه خواهید کرد!

مصاحبه‌ با محمود معظمی در همایش بزرگ و متفاوت بیولوژی موفقیت


من و موفقیت

برای نخستین‌بار در سطح‌سلولی
موفقیت‌های عظیم را تجربه کنید!


دانلود سریع و آسان

سمینار بیولوژی موفقیت - محمود معظمی

باور می‌کنید که اگر «موفقیت» شاهراهی با ۱۶ باند باشد، بیشتر مردم تنها از شانه خاکی و آن‌هم با پای پیاده در رفت‌وآمد هستند؟!
آیا می‌دانید «مغز» سلول کجاست و چه می‌کند؟
آیا می‌دانید تک‌تک سلول‌های بدن شما می‌تواند در باور شما برای رسیدن به موفقیت تأثیرگذار باشند؟

سمینار بیولوژی موفقیت - محمود معظمی

آیا می‌دانید «ژن‌های‌تان» بیشتر فرمانبردار شما هستند تا تعیین‌کننده سرنوشت‌تان؟
آیا می‌دانید با استفاده از بیولوژی خود، چگونه روزبه‌روز تندرست‌تر، شادتر و موفق‌تر شوید؟
آیا می‌دانید سه راه ارتباط مغز شما با تک‌تک سول‌های بدن‌تان کدام است؟
آیا می‌دانستید که با یک «آستین بالازدن» می‌توانید خود را بیمار یا تندرست کنید؟

سمینار بیولوژی موفقیت - محمود معظمی

آیا می‌دانید مغز شما چگونه هر لحظه تندرستی یا بیماری را برای‌تان برنامه‌ریزی می‌کند و به اجرا درمی‌آورد؟
آیا می‌دانید شما می‌توانید «حتی با وجود ژن‌های بیماری‌زا» تا پایان عمر شاد و تندرست زندگی کنید؟
آیا می‌دانید چگونه استرس‌های طولانی هرچند کوچک، می‌تواند لحظه‌به‌لحظه شما را به مرگ نزدیک‌تر کند؟
و صدها نکته کاربردی دیگر برای به‌دست گرفتن کنترل زندگی ارزشمند و کمیاب تا رسیدن به موفقیت‌های خیره‌کننده!دانلود سریع و آسان

حتماً نگرشتان به خود، طبیعت و جهان تغییر خواهد کرد.
متوجه خواهید شد که:
چگونه مغز ما در هر لحظه به سلول­‌ها پیام می­‌دهد و از آن­‌ها پیام دریافت می‌کند؟

شگفت‌انگیز است بدانید که:
چگونه می­‌توانید موادی را در خونتان آزاد کنید که به آن­‌ها «دارو» می‌گوییم!
داروی ضد افسردگی چیست؟ داروی ضد اضطراب و ضد خستگی و ضد تب چیست؟
مواد تشکیل‌دهنده‌ی این داروها همان موادی است که در خون ما وجود دارد!

علم پزشکی پیشرفت کرده است و تشخیص می‌­دهد که اگر فرد این دارو را استفاده کند افسردگی­‌اش از بین می­‌رود، اگر این را استفاده کند شاداب می‌­شود، اگر آن را استفاده کند آرام می­‌شود و جالب این است که مغز شما بزرگ­ترین داروخانه جهان را در اختیار دارد! کافی‌ست بخواهد آن ماده را آزاد کند.
شما هر لحظه می­‌توانید انرژی خود را بالا ببرید و برافسردگی خود غلبه کنید؛ به شرط آن که:
آگاه باشید از چه راهی و چه‌کاری انجام دهید؟

بیولوژی موفقیت

به قول حضرت حافظ:
تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

در همایش «بیولوژی موفقیت» شما می­‌توانید از ابعادی گذر کنید که هزاران هزار سال آرزوی بشر بوده است و عده‌ی کمی توانسته‌­اند به این مرزها دست یابند که به آن­‌ها «نوابغ» می­‌گوییم و به عنوان افراد برجسته و متمایز تاریخ از آن­‌ها یاد می­‌کنیم.

در همه شما یک قدرت خداگونه به ودیعه گذاشته شده است.
خداوند در سوره‌ی حجر/ آیه ۲۹ می‌فرماید:
نفخت فیه من روحی: از روح خود در تو دمیدم.
خداوند توانایی را دروجود انسان به ودیعه گذاشته است، امّا ما مستأصل در پی خوشبختی هستیم! در حالی که خود ما خوشبختی‌ای هستیم که به دنبال آن می‌گردیم!
همانطور که در احادیث آمده است:
من عرفه نفسه فقد عرفه ربه: کسی که خود را بشناسد، تحقیقاً پروردگارش را می‌شناسد.

دانلود سریع و آسان
دانلود سریع و آسان


چرا محمود معظمی صلاحیت تدریس این آموزش‌ها را دارد؟

«محمود معظمی» دانش‌آموخته کارشناسی در رشته‌ی «بیولوژی» از دانشکده علوم دانشگاه تهران است و کارشناسی‌ارشد «بیوفیزیک» را با امتیاز +A از مرکز تحقیقات بین‌المللی بیوشیمی و بیوفیزیک (I.B.B) وابسته به دانشکده علوم دانشگاه تهران در سال ۱۳۵۷ دریافت کرده است.

افزون بر آن، شوق به دانستن و آموختن و روحیه‌ی تحقیق‌گر وی از او شخصیتی علمی و به‌روز ساخته است.

دانش و تجربه‌ی چندین ساله‌اش از زندگی با بیماران مختلف به ویژه «سرطان» و روش‌های معالجه رایج در کانادا و امریکا، او را به نتایج شگرفی درباره‌ی بدن، بیماری‌های خاص و بیماری‌های سایکوسوماتیک(روان‌تنی) رسانده است که چکیده‌ی آن را در همایش‌های «بیولوژی موفقیت» و «قاتل خاموش» برای آگاهی متخصصین علاقه‌مند به روش‌های جایگزین، بیماران و خانواده‌هایشان می‌توان یافت.

در این همایش‌ها، او هیچ ادعای پزشکی و درمانی ندارد و معتقد است:
بیماران با آگاهی‌هایی که به‌دست می‌آورند و خودباوری و آشنایی با مکانیسم‌های بیماری می‌توانند به کادر پزشکی برای درمان خویش سرعت و اثربخشی بیشتری دهند.

وی از سر عشق و خدمت، تلاش می‌کند تا چشم‌اندازهای دیگری برای اثربخشی بیشتر در فرآیند درمان، پیش چشم متخصصین علاقه‌مند بگشاید.
لذا از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان دعوت می‌کنیم به این سری مطالب علمی و کاربردی، دقت و توجه فرمایند و پیشنهاد یا انتقادات خود را برای بهتر و کاربردی‌تر شدن آن‌ها با ما در میان بگذارید.

دانلود سریع و آسان


دیدگاه برخی شرکت‌کنندگان بیولوژی موفقیت

الناز دانشیار
علمی بودن موضوع سمینار، شیرین توضیح دادن استاد، آگاه شدن از چیزهایی که تابحال بهشون فکر هم نکرده بودم برایم جالب بود.
آرپی‌ گالوسیان
مطالب بیان شده عالی بود – انرژی حاضر سمینار فوق‌العاده بود.
اشکان صادقی
باسلام سپاسگزارم ازاجرای مسلط وتازگی وعلمی بودن مطالب
بهاره پریور
از آنجا که پدر بنده پدر علم زیست شناسی تکوین ایران هستند و از کودکی در وادی این علم رشد پیدا کردم سخنان جناب معظمی برایم بسیار جذابیت داشت و آموختم که چه زیبا می توان از دیدگاه جدیدی به علم زیست شناسی نگاه کرد. سپاسگزارم از زحمات استاد گرامی.
رحیم فیضی
چهار ساعت پر از نکات اساسی و قابل درک بود مهمترین نکته برای من چطور سلولها نقش اساسی در زندگی ما دارد و همینطور خود ما
فاطمه رضوی‌زاده
حضور خود استاد عزیزجان پر انرژی ودر کل اصلا سمینار باشه استادم برگزارکننده باشن جالبه دیگه. علمی تر بودن سمینار و موشکافانه بودنش حتی در سطح سلولی و نشان دادن قدرت و توانمندی انسان بر اساس علم روز در این سطح و اینکه چقدر باور ها تاثیر گذارن و ساخت باور های جدید و قدرت انتخاب انسان در این سطح عجیب، صحبت از عشق که در اخر سمینار بود بینهایت عالی بود گرچه در تمام صحبت های ایشون صحبت از عشق هست اما علاقمندم که به شخصه بیشتر و بیشتر از استاد عزیز در این مورد بشنوم.
علی رئوفی
محتوا جالب و تاثیر گذار بود.
رویا اربابی
برخورد گرم و صمیمی استاد معظمی بود با من چون دلم میخواست ایشون برد رویاهایی رو که ایده و تولیدش از خودم بود رو بیینند و این باعث افتخار من بود، رفتار گرم و محترمانه کارکنان و هماهنگی و نظم درارائه برنامه بود، اثر بخش و مفید بودن مطالب عنوان شده در سمینار توسط استاد بود و تلاش ایشون برای ارائه بیشترین آموزه ها در زمان مشخص شده.
علی حسن‌پور
تمرین ٣دقیقه ای استاد که به مواقع استرس زا گفتن انجامش بدید برایم جالب بود.
سعید مشهدی
اشخاص زیادی رو دیدم که هم از راهها وشهرهای دور امده بودند هم مرتبه چندمشون بود وکسانی که حتی اردوها را هم تجربه داشتند!
حامد رحیمی
نکاتی که برایم جالب بود، خود را باور داشته باشیم، به همه چیز در زندگی نگاه مثبت داشته باشیم-دور کردن استرس با روشهای خوب اقای دکتر ٤خودمان را دوست بداریم دیگران را هم دوست بداریم
آنی گالوسیان
متشکرم از همایش آموزنده و زحمات شما، جالب اینجاست که باور های نادرست همانند دیگر اعضای بدن از نسل های گذشته در وجودمان ساخته شده است و وقتی متوجه این موضوع می شوی و می خواهی اصلاش کنی باز هم مغز مقاوت می کند و تا انسان به خود بجنبد و اصلاحات انجام دهد سالها طول می کشد، باید بیدار شویم و بیدار بمانیم، به نظر من اگر هر انسانی خود را دوست داشته باشد و به خود احترام بگذرد خیلی از مسایل اجتماعی، خانوادگی ،فردی و زناشویی حل می شود متشکرم از شما دوستان دارم
هادی نوری
افکار ما تاثیر مستقیم بر تک تک سلولها دارد، هر چه در ناخود اگاه داشته باشیم به همان میرسیم، ما همانی میشویم که باور داریم، اگاهی باعث سر زنده شدن بشر میشود ۵ ما به هر چه اراده کنیم به همان خواهیم رسید ۶محیط و غذا و ژنتیک بروی اعمال ما اثر گذار است، هر روز نو شدن یعنی زندگی، من اماده یادگیری هستم این یعنی عشق به زندگی، شادبودن در سفر زندگی یعنی عصاره زندگی را چشیدن
کامیار لطیفی
سپاس از همه عزیزان مکتب کمال برای همه زحمات و خصوصا استاد گرامی بابت مطالب بسیار ارزشمند. مطالب جالب ارتباط سلولی، باورها، مغز سلول . سپاسگزارم
هادی بهادریان
سلام و عرض ادب و سپاس از همایش پر انرژی که با زحمات فراوان برگزار نمودید . نکات جالب این همایش: محورهای زندگی را آموختم – هیچ وقت برای روز مبادا پس انداز نکنیم بلکه برای رفاه و تفریح و آسایش پس انداز کنیم – ۸۲٪ از رفتارهای ما بدون فکر کردن و اتوماتیک رخ می دهد – عوامل استرس – گروههای مختلف واکنش – جایگزینی ترس با عشق و احساس گناه با احساس مسولیت – چرخه حل مسایل – قدرت حق انتخاب و احترام که موارد ۴ تا ۸ را باید در زندگی روزمره ام تغییر دهم
فریبا نادری
داستان کشتی و اینکه ما چند هزار تا کشتی هست که ما اونارو نمیبینم چون ما اون چیزی میبینم که بهش باورداریم.عادت داریم / در مورد ژن ها اینکه به انتخاب و دستور سلول هاست نه اینکه از اول یه ژنی مثلا سرطان در بدن ما فعال باشه چون اگه این بود ما روزی که متولد میشیم باید سرطان داشته باشیم. / اگر میخوایم انرژیمون دوبرابر بشه باید تغذیه خودمون نصف کنیم دقیقا بر عکس اون چیزی که تصور همه ی ما بوده .چون با خوردن زیاد بدن سنگین میشه و انرژی زیاد مصرف میکنه تا بسوزونه
حمیدرضا نجف‌زاده
سمینار پرمحتوا و ارزشمند مورد اول کیفیت یادگیری با آموزش شتابنده و طرح سئوال و تکرار مطالب و اینکه ما نمیدانیم که چه چیزی را نمیدانیم و ما آنچه را که می بینیم باور نمی کنیم بلکه آنچه را که باور داریم آنرا می بینیم ما ماشین اثبات باورهامون هستیم لذا روی باورهای درست خودمون بسیار باید کار کنیم دوم استرس و ترس و هیجانات منفی باعث کاهش توان و تصمیم گیری و سیستم دفاعی بدن ما میشود و نقطه مقابل آن یعنی عشق و مهرورزی و محبت و هیجانات مثبت ما را بسمت تعالی و رشد هدایت می کنند و نکته سوم با بالا بردن سطح آگاهی بوسیله پرسش و چرایی هر کاری و نوشتاری کردن تمام افکار و احساسات و هدفگذاری در تمام ابعاد زندگی ، ناخودآگاه ما آگاهی ها را دریافت می کند و با حق انتخاب هایی را که پیش روی ما خواهد گذاشت ما میتوانیم با حرکت و اقدام تصمیمات صحیح خود را اجرایی کنیم.
طهورا عامری
نظم همیشگی در اجرای همایش، نکات بسیار جالب در بیانات دکتر معظمی که مثل همیشه دلنشین و گیرا هست.
سيدحميد پيش‌نماززاده
توضیح اساس علمی موفقیت براساس شناخت بیولوژیکی، پیوستگی و هماهنگی مطالب با آموزش های گذشته استاد عالی بود.
ابوالفضل فرخی
نکاتی که برایم جالب بود این است که نیاز به محرک داریم،،،، ژست و عملکردمون باید یکی باشه،،، ۷۵۰۰۰ میلیارد سلول، باور هامونو استنباط میکنند…تمومی رشد و موفقیت باید در سطح سلولی باشه.
علی آقااحمدی
علمی بودن همایش و پر انرژی بودن جناب آقای معظمی عالی بود.
حمیدرضا صدری
وجود جناب معظمی را دوست داشتم، نگاه متفاوت به مقوله تغییر برای دستیابی به موفقیت و آشنا شدن با مکانیزم همخوانی رفتار و احساس در مغز در همایش برایم جالب بود.
میترا میقانی
نظم و آرامش سمینار، رفتار خوب و محترمانه پرسنل، نحوه خوب پذیرایی
عباس رزمی
این آموزشها برایم جالب بود: تعریف موفقیت از ریشه یعنی سلول شخص تا شخص کامل .دوم هزینه هاش کمی بالابرای کم درامدهاست سوم،همه نکاتش کامل جالب تعریف تنشها و نحو کنترل انها جالبتر در بیان جالب عنوان شد.
وحید محمد‌زاده
متشکرم پیش تر در مورد اهمیت باورها و تاثیر اون بر زندگی رو شنیده بودم اینکه استاد این مطلب رو ازنظر علمی ثابت کردند بسیار بسیار تاثیرگذار بود. دوم اینکه زمان سمینار بسیار عالی بود و مطالب کامل گفته شد.. سوم انرژی و نشاط این سمینار بسیار عالی بود.

سمینار بیولوژی موفقیت - محمود معظمی

برای نخستین‌بار در سطح‌سلولی
موفقیت‌های عظیم را تجربه کنید!

دانلود سریع و آسان

۶۲ دیدگاه و یا پرسش مطرح شده است!

 • درود خسته نباشید…من در سمینار تیک اف شرکت کردم بسیار مفید بود ممنونم…بعد از سمینار خواستم از پکیج های تصویری خریداری کنم که یکی از خانوم هایی که مسعول فروش پکیج ها بودن فرمودن که داخل سایت هستش و اگر برای تخفیف نیستش توی صف و شلوغی واینستم.
  ولی متاسفانه هرچقدر میگردم فایل های تصویریو پیدا نمیکنم که خریداری کنم…واقعا بابت این موضوع ناراحتم ممنون میشم راهکاری ارائه بدین..مچکرم

 • باسلام
  لطفا سمینار بیولوژی رو یه بار دیگه استاد ترجیحا تو مشهد برگزار کنن
  ممنون
  کریم پریداش

 • سلام استاد ارجمند. من سمینار و مصاحبه های شما را پیگیر هستم ولی شرایط مالی که بتوانم در سمینارهای شما شرکت کنم ندارم ولی خیلی مشتاق حضور هستم

 • سلام خدمت استاد عزیز محمود معظمی
  من از سمینار ها و ویدیو های شما
  خیلی در کسب و کار و زندگیم موفق شدم
  چگونه می توانم با شما در ارتباط باشم

 • درووووود و وعرض ادب خدمت استاد گرانقدر آقاي معظمي،پكيج بيولوژي موفقيت من امروز به دستم رسيد هوراااااااااا،سپاس از زحماتتون،شاد و سلامت باشيد????????

 • سلام و عرض ادب
  آیا شما کانال تلگرامی هم دارید؟
  یا صرفاباید در دنیای مجازی از طریق سایت و یوتیوب و گوگل فیض برد؟
  قبلا از شما متشکرم

 • استاد عزیز سلام و درود
  برای سمینار بیولوژی موفقیت برای سمینار ۵ بهمن ماه زمان نداشتم .
  امکان دارد فایل ویدئوی سمینار یا محصول برای ما ارسال بشه؟
  متشکرم
  سربلند و پیروز باشید
  رادپویان

 • سلام و خسته نباشید خدمت آقای معظمی عزیز.این سمینارتون که فقط واسه پولدارا مناسبه و اونایی که تو تهران زندگی میکنن.ماهایی که تو شهرستان زندگی میکنیم بدردمون نمیحوره چون دسترسی نداریم..

  • بهنام عزیز از علاقه‌مندی شما به آموزش‌های محمود معظمی سپاسگزاریم! جالب است بدانید بسیار زیادی از عزیزان از شهرهای دور و نزدیک به این همایش تشریف می‌آورند و همین‌طور خارج از کشور، پیشنهاد می‌کنیم همین‌حالا جای خود را رزرو کنید…بدون شک هزینه تلفن‌همراه و اینترنت شما در ماه بیش از ۹۹هزار تومان است. تغییر و تحول را هم‌اکنون آغاز کنید. شاد و تندرست باشید. به امید دیدار شما.

 • سلام به دوست خوبم آقای معظمی عزیز .انشالله ۲۸ دی میام خدمتتون .اما اون روز نتونستم ثبت نامم کامل کنم دوباره امتحان میکنم . من دچار رماتیسم مغزی شدم آیا این سمیناربرای خروج از این وضعیت می‌تونه مفید باشه یا پیشنهاد دیگه ای دارید ممنون از شما

 • سلام وقت بخير ، ١ هفته پيش خودم و همسرم رو سمينار بيولوژي موفقيت ٢٨ دي ثبت نام كردم ،پيامك براي من ارسال شده اما همسرم دريافت نكرده ، با دفتر هم تماس ميگيرم موفق نميشم، لطفا راهنمايي بفرماييد

 • با عرض سلام خدمت استاد محترم و عوامل سایت
  من تو سمینار بیولوژی موفقیت (نوبت اول) شرکت کردم و واقعا مطالب مفیدی رو هم یاد گرفتم و هم یادداشت کردم. می خواستم از استاد اجازه بگیرم که اشکالی نداره اگه این مطالب رو با افراد خانواده یا فامیل نزدیکم به اشتراک بذارم؟ آیا استاد رضایت دارن؟

 • با سلام و عرض ادب
  من در وضعیتی توی این سمینار شرکت کردم که واقعاً هزینه تامین سمینار هم برایم مشکل بود. دومین شکست کاریم رو تازه تجربه کردم و کل سرمایه ام رو از دست دادم ولی ۱۴روزه از ده نمک فرار کردم و استارت دوباره ای رو زدم. هر سخن استاد پنجره ای فراسوی باورهایم هست و راهم را ادامه میدم و به هدفی که تعیین کرده ام میرسم. از اینجا هم تشکر ویژه خدمت استاد و عوامل محترم و بچه های مکتب کمال میکنم. واقعا دقیقه نود ریکاوری شدم. ممنون استاد

 • سلام وقت بخیر من دو تا بلیط برای خودم و همسرم الان تهیه کردم میخواستم درخواست کنم که صندلی هامون کنار هم باشه ،‌باید تماس بگیرم ؟ با پرداخت رزرو انجام شده ؟

  • سلام از تماس و پیگیری شما متشکریم! بله لطفا حداقل ۳۰دقیقه زودتر در محل حضور یابید و جای خود را انتخاب کنید. سپاس

 • درود و خسته نباشید
  من به دلایلی نمیرسم به سمنار بیولوژی موفقیت . فایل صوتی سمینار چه زمانی درون سایت قرار میگیره؟
  ممنون

 • با اهدا سلام
  من خیلی کتاب و سمینار شرکت کردم ولی هیچ اتفاق مثبتی برای من نیفتاده من فرو شنده ام خیلی دوست داشتم تو دوره فروش شما شرکت کنم ولی به علت مشکلات مالی نمیتونم
  این دوره که میخواهید برگزار کنید به درد من می خوره

  • از تماس شما متشکریم قطعا آموزش‌های این سمینار می‌تواند در موفقیت‌های زندگی و کسب‌وکار شما نقش داشته باشد. لطفا مطالب این صفحه و فایل صوتی را گوش کنید و ثبت‌نام کنید. سپاس دوباره

  • لطفا کتاب دانسته هایت را بکار بگیر اثر کن بلانچارد رو بخونید. تو این کتاب علت عدم موفقیتتون توضیح داده شده. در ضمن حتما مطالب سمینار رو یادداشت وچندین بار مرور کنید.این یکی از راه حل هایی است که در این کتاب به اون اشاره شده تکرار تکرار و تکرار

 • سلام امین هستم از شهر زیبای باران های نقره ای میخواستم بدونم که این سمینار وبینار نداره که بشه ثبت نام کرد .
  شاد باشید

 • سلام و وقت به خیر
  آیا امکان برگزاری دوره های آموزشی در شهرستانها و در دستگاههای دولتی برای شما فراهم است؟ ممنون

  • از تماس و علاقه‌مندی شما به آموزش‌های محمود معظمی سپاس‌گزاریم، در لطفا با شماره ۰۲۱۲۲۲۵۹۵۵۴ تماس حاصل فرمایید. سپاس

 • عرض سلام خدمت دوستان عزیز مکتب کمال
  دست اندرکاران گرامی مکتب کمال ثبت نام سمینار ۲۸ دیماه رو
  دیروز انجام دادم اما نتونستم مرحله رزرو جا رو تکمیل کنم ، لطفاً راهنمایی فرمایید چطور مرحله رزرو جا رو انجامش بدم اا

 • سلام ، ببخشيد من دو تا بليط براي سمينار بيولوژي موفقيت ثبت نام كردم ولي هنگام وارد كردن ايميل خطا داد و فاكتور يكي رو نتونستم بگيرم لطفا راهنمايي كنيد. و اينكه هر كدام رو جداگانه خريدم ولي ميخواستم صندلي كنار هم باشه

  • سلام، از علاقه‌مندی شما به آموزش‌های محمود معظمی سپاسگزاریم! ظرفیت نوبت ۱۴دی‌ماه تکمیل شده است. پیشنهاد می‌کنم تا ظرفیت باقیست در نوبت ۲۸ دی‌ماه جای خود را رزرو کنید. سپاس

 • سلام خدا قوتتون بده…راهنمایی میخواستم برای ثبت نام نوبت دوم امکان پذیر هست یا ظرفیت تکمیل شده؟
  از پیش از شما خواننده محترم تشکر میکنم

 • سلام ، من ميخواستم ثبت نام كنم ولي متاسفانه نوشته اين فيلد غير فعال شده ، لطفا راهنمايي كنيد از چه طريق مي توانم ثبت نام كنم .

  • سلام وقت بخیر، از علاقه‌مندی شما به آموزش‌های محمود معظمی سپاس‌گزاریم، ظرفیت سمینار ۱۴دی‌ماه تکمیل شده است.

  • سلام من ميخواستم ثبت نام كنم ولي نوشته اين فيلد غير فعال شده ،لطفا راهنمايي كنيد چگونه ثبت نام كنم .

 • سلام و وقت بخیر من دوتا بیلیت خریداری کردم برای سمینار بیولوژی موفقیت پول از حساب کم شده ولی سیستم خطا داد
  شماره سفارش ۱: ۸۸۰۰۶۹ شماره سفارش۲: ۸۸۰۰۹۲
  ش پیگیری۱: ۰۵۷۳۰۴ شمارپیگیری۲: ۰۵۷۳۲۳

  • درود سرکار خانم ملک‌محمدی، از تماس شما متشکریم، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شده و پیامک آدرس و مشخصات به تلفن‌همراه شما ارسال شده است. به امید دیدارتان. سپاس

 • باسلام وعرض ادب و احترام خدمت شما دوست استادعزیزآیامن درنوابغ فروش شرکت کنم جدای مساله های دیگر میتوانم خودم هم درشهر خودم تدریس کنم این سوال خیلی برام مهمه من جاهای دیگه کلاسهای دیگه جواب آری با مبلغ کمتر پیشنهاد دادن من منتظرشدم مبلغم جورشد الان فقط این سوال برام باقی مانده متشکرم ازتوجه حضرتعالی

  • درود جناب مهدی‌پور، قبل از شهریه ابتدا لطفا با همکاران و مشاوران بخش نوابغ فروش صحبت کنید. در صورتیکه این دوره مناسب شما باشد می‌توانید ثبت‌نام کنید. لطفا برای ثبت‌نام در نوابغ فروش به لینک http://www.moazami.ca/sg وارد شوید و پیش‌ثبت‌نام کنید. سپاس‌گزاریم

   • باسلام و عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و گرامی اینجانب با همکاران شماصحبت کرده ام باکمال میل به طور خیلی شدید راغب به شرکت دراین دوره میباشم موانعی هم ندارم و نخواهم داشت فقط بعداز دوره میتوانم به دیگران کمک و تدریس نمایم یاخیر؟بقیه مهم نیستش متشکرم از توجه حضرتعالی

 • سلام و درود فروان خدمت استاد گرامی
  من از طرفداران قدیمی شما هستم از شهر بوشهر و در شهر بوشهر تقریبا ۱۰ سال پیش از نزدیک به شما صحبت داشتم .من مشکلی توی زندیگم دارم که ۷ ساله باهاش دارم دست و پنجه نرم میکنم اما نتونستم مشکل رو حل کنم عاجزانه از جناب استاد تقاضای کمک دارم و بدونید کمک به من در حل این مسئله در پیشگاه خداوند بسیار پسنیده است و تا همیشه دعا گوی شما هستم .
  لطفا به من بگوید چطور به طور خصوصی میتونم مسئله رو مطرح کنم ؟
  بسیار سپاسگذارم از تمام لطف و مهربانی های شما

 • استاد عزیزم سلام.امیدوارم بتوانم در این سمینار شرکت کنم چون واقعا من ورود به مسیر جدید و پر از انرژی و موفقیت زندگیم را مدیون راهنمایی های شما هستم با سپاس

 • سلام وقت بخیر
  من کلیپ های شمارو گوش دادم و علاقه مند شدم.
  ولی دستم خالیه یه کم.از سر کارم اخراج شدم.
  امکانش نیست مبلغشو کمتر پیداخت کنیم؟

  • سلام از تماس و علاقه‌مندی شما متشکریم. هم‌اکنون می‌توانید با تخفیف ویژه تا ظرفیت باقیست جای خود را رزرو کنید.

   به شما پیشنهاد می‌کنیم سمینار شادباشید و ثروتمندشوید را دانلود و گوش کنید.

   به امید دیدارتان
   شاد و تندرست باشید

 • استاد عزیزم سلام تاریخ دقیق سمینار ده نمک یادم نیست اما همینقدر بگم که زندگی را پیدا کردم از خیلی ده نمک های زندگی بیرون آمدم ترسناک بود ‌هست ولی مبارزه منهم ادامه داره خوشبختانه ایران هستم امیدوارم در این سمینار هم شرکت کنم

 • سلام جناب اقای معظمی.
  بنده تصمیم گرفته ام دوره بعدی نوابغ فروش را شرکت کنم.
  باید چه کاری انجام بدهم؟

 • متشكرم ??
  درود بر استاد گرامي
  اميد كه بيش از پيش خوشدل باشيد
  منتظر ديدار و دريافت آموزشهاي جديدتان هستم
  شادتر سرافراز تَر و تندرست تَر باشيد.
  ????

 • با سلام
  این سمینار به چه دردی می خوره؟
  برای من چه نفعی داره؟
  چیکار کنم تا در حافظه من بماند؟

لطفا ‎دیدگاه و یا پرسش‌های خود را بنویسید

در این شرایط دشوار کشور! من داوطلب شدم
کوچینگ غیرحضوری